Jste zde: unipetrol.cz > CZ/  O nás/  Představenstvo/  TOMASZ WIATRAK
Velikost textu:  A AA
TOMASZ WIATRAK
TOMASZ WIATRAK

 
TOMASZ WIATRAK
místopředseda představenstva
Tomasz Wiatrak je manažerem s více než desetiletou praxí v oblasti řízení optimalizačních, restrukturalizačních a auditových projektů.

Tomasz Wiatrak je zodpovědný za maloobchodní segment (značka Benzina), strategii skupiny Unipetrol, IT, investice/divestice (M&A), rozvoj projektového řízení integrační procesy a systémy řízení. Před příchodem do Unipetrolu vykonával funkci předsedy představenstva ve společnosti Energa Informatyka i Technologie Sp. z o. o, která se specializuje na moderní řešení pro sektor energetiky. Zde zodpovídal za provozní a strategické řízení.

Je interním auditorem (absolvoval specializovaná školení a je držitelem mj. certifikátů CIA a CGAP) a přední auditorem systému řízení bezpečnosti informací podle ISO/IEC 27001. Vykonával rovněž poradenské a odborné funkce v Evropské komisi, v institucích státní správy a v soukromém sektoru.

Je absolventem Varšavské univerzity, kde studoval na magisterském i postgraduálním programu. Absolvoval četné kurzy na zlepšení manažerských a dalších specializovaných dovedností (je držitelem mj. certifikátů: Prince2 Practitioner - projektové řízení, ITIL - řízení IT služeb, M_o_R - řízení rizika).
 
Profesní kariéra:
 
  • ​Od 2018
​místopředseda představenstva společnosti Unipetrol
  • ​2017 - 2018
​Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o., Polsko - předseda představenstva
  • ​2004 - 2017
​Agentura pro restrukturalizaci a modernizaci zemědělství, Polsko - zástupce ředitele oddělení interního auditu, ředitel kanceláře, projektový lídr, expert
  • ​2014 - 2017
​Hlavní statistický úřad, Polsko - expert
 
Vzdělání:
 
  • ​2018
​Strategic Leadership Academy, ICAN Institute
  • ​2008 - 2009
​Varšavská univerzita, postgraduální studium, Akademie pro evaluaci rozvojových sociálních a podnikatelských programů
  • 1999 - 2005
​Varšavská univerzita - magisterský titul, obor: podnikatelské řízení
Zpět
 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL