Jste zde: unipetrol.cz > CZ/  Média/  Tiskové zprávy/  Benzina podporuje zdravý životní styl, spolupracuje s UGO
Velikost textu:  A AA
Benzina podporuje zdravý životní styl, spolupracuje s UGO

26-01-2017  

25. ledna 2017, Praha – Přibývá lidí, kteří jsou si vědomi toho, že jídlo ovlivňuje jejich kondici, a jsou ochotni si připlatit za potraviny, které pomáhají v boji proti nemocem a podporují dobrý zdravotní stav. Celý segment zdravých potravin se rychle rozvíjí a proniká i do oblasti cestování, které bývá často spojováno se stresem a nezdravou stravou. Největší tuzemská síť čerpacích stanic Benzina přišla s atraktivním řešením v podobě spolupráce s UGO, nejsilnější značkou na poli zdravé výživy.

Globální průzkumy ukazují, že skoro polovinu lidí trápí nadváha, nebo se snaží zhubnout. Spotřebitelé stále více vyhledávají potraviny, které jsou čerstvé, přírodní a minimálně průmyslově zpracované. Z toho důvodu síť čerpacích stanic Benzina, která je jedním z lídrů v oblasti fast-food gastronomie v České republice, připravila všem řidičům zbrusu nový koncept pro ještě příjemnější zážitek z cest.
 
UGO jsme si vybrali jako partnera nejen pro jejich silnou pozici na trhu, především nás ale zaujala jejich filosofie a přístup ke stravování vyjádřený mottem ˏVěříme, že jsme tím, co jímeˊ, s tím se totiž ztotožňujeme i u nás v Benzině,“ vysvětluje Filip Balcárek, ředitel pro shop a gastro značky Benzina.
 
UGO představuje koncept zdravého a chutného stravování, který nyní ve spojení s Benzinou můžeme nabídnout také řidičům na jejich cestách. Z nabídky UGO Freshbaru se zákazník může těšit na čerstvě připravované ovocné či zeleninové šťávy, čerstvé wrapy nebo krémové polévky,“ uvádí Alena Procházková, marketingová manažerka UGO.
 
Zatím se jedná o pilotní projekt, který se realizuje na čerpací stanici Benzina na Jižní spojce ve směru do centra. „Záměrně jsme vybrali čerpací stanici na Jižní spojce směrem do centra, jelikož věříme, že naši zákazníci uvítají možnost koupit si čerstvou a zdravou snídani či svačinu při cestě do práce,“ komentuje výběr lokality Filip Balcárek.
 
Na této čerpací stanici si řidiči vyberou z kompletní nabídky UGO Freshbaru, ve které nechybí saláty, polévky, džusy nebo sendviče. Lidé si jídlo mohou vzít s sebou, nebo posedět v příjemném prostředí přímo na čerpací stanici.
 _____________________________________________________________________________________________________________ 
Benzina je součástí skupiny Unipetrol a provozuje nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic v České republice. Za více než půl století své existence prošla bohatou historií. Jedná se o tradiční a respektovanou značku českých motoristů, která je charakteristická svými vysoce kvalitními palivy a zákaznickými službami. Kromě standardních paliv nabízí Benzina také prémiová paliva VERVA a široký sortiment občerstvení v gastronomickém konceptu STOP CAFE. Více na www.benzinaplus.cz a www.facebook.com/Benzina.cz.
 
Kontakt:
Pavel Kaidl, tiskový mluvčí skupiny Unipetrol
telefon: +420 736 502 520, e-mail: pavel.kaidl@unipetrol.cz
  « zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL