Nejnovější zprávy

Unipetrol opět bodoval v soutěži Czech Industry Challenge. První místo si odnesl za průmyslovou fotografii, třetí za projekt Báječný den s chemií

18-12-2020 |

Unipetrol se podruhé v řadě umístil na prvním místě v kategorii Průmyslová umělecká fotografie celorepublikové výzvy Czech Industry Challenge, zastřešené Ministerstvem průmyslu a obchodu. ... více »

Univerzitní centrum VŠCHT Praha – Unipetrol má nového partnera. Výuku zde započne Fakulta strojní ČVUT

10-12-2020 |

V roce 2002 zahájila rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol spolupráci s Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze (VŠCHT), která v roce 2015 vyvrcholila založením Univerzitního centra VŠCHT Praha – Unipetrol Litvínov... ... více »

Unipetrol od nového roku změní své logo na ORLEN Unipetrol

08-12-2020 |

Rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol mění od 1. ledna 2021 svůj název a logo na ORLEN Unipetrol. Změna názvu je faktickým dokončením plné příslušnosti k nadnárodní skupině ORLEN. ... více »

Unipetrol se připojil k iniciativě pro prevenci úniku plastů do životního prostředí

04-12-2020 |

Unipetrol důsledně pokračuje v uskutečňování své strategie v oblasti ochrany životního prostředí a realizaci principů cirkulární ekonomiky. Předseda představenstva skupiny Unipetrol Tomasz Wiatrak a člen představenstva Ryszard Pilch dnes podepsali... ... více »

 

​​UNI​​​​​​​
Velikost textu: A AA
​​​​​​​​​​ 
​​​
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL