Jste zde: unipetrol.cz > CZ/  O nás/  Představenstvo
Velikost textu:  A AA
Představenstvo
Tomasz Wiatrak

 
TOMASZ WIATRAK
předseda představenstva
Tomasz Wiatrak je manažerem s více než desetiletou praxí v oblasti řízení optimalizačních, restrukturalizačních a auditových projektů. Je zodpovědný za správu a řízení společností skupiny Unipetrol, právní útvar, řízení maloobchodu, strategii a business analýzu, interní audit, personální útvar, komunikaci, bezpečnost a kontrolu.
VÍCE
Katarzyna Woś

 
KATARZYNA WOŚ
místopředsedkyně představenstva
Katarzyna Woś je zodpovědná za nákup, marketing, správu majetku, ochranu osobních údajů, společenskou odpovědnost společnosti a Nadaci Unipetrol. Předtím působila ve funkci místopředsedkyně představenstva ve společnosti Energa Informatyka i Technologie a ve společnosti Electrolux Poland.
VÍCE
Maciej Libiszewski

 
MACIEJ ANDRZEJ LIBISZEWSKI
místopředseda představenstva
Maciej Andrzej Libiszewski je zodpovědný za logistiku, přepravu paliv a produktů, řízení prodeje, cenotvorbu, market intelligence a řízení regulatorních záležitostí. Předtím zastával funkci člena představenstva v několika společnostech, mimo jiné byl předsedou představenstva v AWT BV se sídlem v Amsterdamu, předsedou představenstva v PKP Cargo a místopředsedou představenstva v POL-RAIL se sídlem v Římě.
VÍCE
TOMÁŠ HERINK

 
TOMÁŠ HERINK
člen představenstva
Tomáš Herink je zodpovědný za produkci a údržbu, energetiku, výzkum a vývoj, inženýrství a technologie, business development a HZS. Tomáš Herink začal svoji kariéru ve skupině Unipetrol již v roce 1999.
VÍCE
MAREK KASZUBA

 
MAREK KASZUBA
člen představenstva
Marek Kaszuba je zodpovědný za CAPEX investiční projekty, kvalitu produkce, řízení ochrany zdraví a procesní bezpečnosti, životní prostředí, řízení hospodářství odpadů a vod, nákup a správu dodávek ropy a zemního plynu.
VÍCE
PRZEMYSŁAW WACŁAWSKI

 
PRZEMYSŁAW WACŁAWSKI
člen představenstva
Przemysław Wacławski je zodpovědný za účetnictví, controlling, daně, treasury včetně financování, SCM, IT a digitalizaci. Předtím zastával funkci ředitele kontrolingu ve společnosti Tele-Fonika Kable S.A.
VÍCE
 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL