Jste zde: unipetrol.cz > CZ/  O nás/  Představenstvo
Velikost textu:  A AA
Představenstvo
Tomasz Wiatrak

 
TOMASZ WIATRAK
předseda představenstva, generální ředitel​
Tomasz Wiatrak je předsedou představenstva a generálním ředitelem skupiny ORLEN Unipetrol od července 2019. Je manažerem s více než desetiletou praxí v oblasti řízení optimalizačních, restrukturalizačních a auditových projektů. Jako předseda představenstva skupiny ORLEN Unipetrol je zodpovědný za správu a řízení společností skupiny ORLEN Unipetrol, právní útvar, řízení maloobchodu, strategii a business analýzu, interní audit, personální útvar, komunikaci, bezpečnost, kontrolu a společnost Benzina ORLEN. ​
VÍCE
Katarzyna Woś

 
KATARZYNA WOŚ
místopředsedkyně představenstva
Katarzyna Woś je zodpovědná za nákup, marketing, správu majetku, ochranu osobních údajů a obchodního tajemství, společenskou odpovědnost společnosti, EU dotace, řízení regulačních záležitostí a Nadaci ORLEN Unipetrol. Předtím působila ve funkci místopředsedkyně představenstva ve společnosti Energa Informatyka i Technologie a ve společnosti Electrolux Poland.
VÍCE
RYSZARD PILCH

 
RYSZARD PILCH
místopředseda představenstva
Ryszard Pilch  je zodpovědný za logistiku, přepravu paliv a produktů, řízení prodeje, SCM, cenotvorbu a market intelligence. V minulosti působil více než 20 let v různých manažerských pozicích ve firmě Tele-Fonika Kable. V  této společnosti zastával i pozici předsedy představenstva.
  VÍCE

TOMÁŠ HERINK

 
TOMÁŠ HERINK
člen představenstva
Tomáš Herink je zodpovědný za produkci a údržbu, energetiku, výzkum a vývoj, inženýrství a technologie, business development, optimalizaci výroby, HZS a odštěpný závod Polymer Institute Brno. Tomáš Herink začal svoji kariéru ve skupině ORLEN Unipetrol již v roce 1999.
VÍCE
TOMÁŠ HERINK

 
 
ADAM JAROSZ
člen představenstva
Adam Jarosz je zodpovědný za CAPEX investiční projekty, kvalitu produkce, řízení ochrany zdraví a procesní bezpečnosti, životní prostředí, řízení hospodářství odpadů a vod a nákup a správu dodávek ropy a zemního plynu, účetnictví, controlling, daně, treasury včetně financování, IT a digitalizaci.​ V minulosti působil v pozici člena představenstva ve společnostech Anwil, Paramo a ORLEN Oil.
  VÍCE
 ​​​

​Výběrové řízení na člena představenstva

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL