Jste zde: orlenunipetrol.cz > CZ/  Kariéra
Velikost textu:  A AA
Kariéra

Seznamte se s námi

Skupina ORLEN Unipetrol je jediným zpracovatelem ropy a jedním z nejdůležitějších výrobců plastů v České republice. Do skupiny ORLEN Unipetrol spadají rafinérie a výrobní závody v Litvínově a Kralupech nad Vltavou, společnost Paramo v Pardubicích, neratovická společnost Spolana, společnost REMAQ v Otrokovicích a dvě výzkumná centra v Litvínově a Brně. Součástí ORLEN Unipetrolu je i síť čerpacích stanic ORLEN, která je největší v Česku, a rychle se rozvíjející síť ORLEN na Slovensku a v Maďarsku.

S bezmála šesti tisíci zaměstnanci jsme v oboru rafinérské a petrochemické výroby významným hráčem i ve střední a východní Evropě. Od roku 2005 jsme součástí rafinérské a petrochemické skupiny ORLEN S.A. 

Zakládáme si na dlouhodobé a stabilní spolupráci se svými zaměstnanci. Nováčkům nabízíme tréninkové centrum a školící programy, které jim pomohou co nejrychleji seznámit se s firemními pravidly a požadavky pro výkon práce. Našim zaměstnancům poskytujeme možnost odborného rozvoje a karierního růstu a dlouhodobou perspektivu. Jejich spokojenost je pro nás na prvním místě. Podporujeme také studenty středních a vysokých škol, kteří u nás mohou realizovat své studijní práce a krátkodobé i dlouhodobé praxe. Ty nejlepší z nich stipendijně podporuje naše Nadace ORLEN Unipetrol.


Ocenění mluví za naše činy

Patříme mezi tři nejlépe hodnocené zaměstnavatele v České republice. Svědčí o tom i výsledky prestižní soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku 2022, ve které jsme obsadili 3. místo na celostátním žebříčku v kategorii do 5 000 zaměstnanců. V lokalitě Ústeckého kraje jsme si v soutěži Zaměstnavatel regionu do 5000 zaměstnanců odnesli 2. místo. Také jsme se zařadili do desítky Nejžádanějších zaměstnavatelů mezi studenty roku 2022.

V rámci studie TOP ZAMĚSTNAVATELÉ jsme obdrželi  2. místo v kategorii Energetika & Plynárenství & Petrochemický průmysl pro rok 2022.

Vážíme si těch, kteří chtějí být součástí skupiny ORLEN Unipetrol. Přidejte se k nám. Rádi vás přivítáme ve svých řadách.​ 


Lidé

Zaměstnáváme bezmála 6 000 lidí, kterým se intenzivně věnujeme. Naši zaměstnanci mají možnost využít množství nadstandardních benefitů jako pravidelné lékařské prohlídky, stravenkové karty nebo tankovací karty ORLEN. Vedle benefitů nabízíme zajímavá školení, provozujeme unikátní tréninkové centrum a důraz klademe na výchovu vedoucích zaměstnanců z vlastních řad. O našich kvalitách svědčí i druhé místo v soutěži Zaměstnavatel roku 2022 v Ústeckém kraji, celorepublikově nám patří třetí příčka.

ORLEN Unipetrol - fotky, videa a kariéra (welcometothejungle.com)

Kariér​a na čerpacích stanicích ORLEN


​​​​​​​​​​​Firemní společenská odpovědnost (CSR)

Skupina ORLEN Unipetrol přijala společenskou odpovědnost jako jednu ze svých priorit při budování plánu udržitelného podnikání. Podporu poskytujeme městům a obcím v okolí našich výrobních závodů, neziskovým organizacím a jednotlivcům. 

Věnujeme se popularizaci chemie a přírodovědných oborů, chovu včel, spolupráci na hnízdění kriticky ohroženého sokola stěhovavého nebo zarybňování řek Bíliny a Labe. V roce 2020 se naše výdaje za aktivity v oblasti CSR vyšplhaly na 20,8 milionů korun.

 Aktuáln​í CSR report​

Na​dace ORLEN Unipetrol


Udržitelné podnikání

Každoročně vynakládáme miliardy korun do ochrany životního prostředí, ochrany zdraví a bezpečnosti práce. Průběžně modernizujeme výrobu, snižujeme objem emisních a odpadních látek a optimalizujeme energetickou náročnost. Hledíme vpřed, a proto chceme být společně s naší mateřskou společností, skupinou ORLEN, v roce 2050 emisně neutrální. Již nyní realizujeme nebo připravujeme řadu projektů, které nám k tomu napomohou, například vyvíjíme alternativní paliva a řešíme recyklaci plastů.

ORLEN UniCRE​

ORLEN Unipetrol​ Lidem​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

1 / 61 / 4
Pro přehrání videa je třeba udělit marketingový souhlas.Udělit marketingový souhlas.

 
 

Značky Skupiny UNIPETROL